Yemeksesi.com ve Yemeksesi.com'a Bağlı Hizmetlerin Kullanıcı ve Ziyaretçilere Duyurusudur

Bu duyuru, sahte bilgilerle birden fazla üyelik açan, izinsiz yere farklı bireylerin bilgilerini kullanan, hediye puan ve kupon hizmetini kötüye kullanan kullanıcılara yöneliktir.

Yemeksesi.com sipariş veren kişiler ve restoranlar arasında iletişimi kurup, hem müşterilerin az maliyetle sipariş verebilmesini hem de restoranların yüksek komisyonlardan kurtulup düşük komisyon oranlarıyla sipariş alabilmesini sağlayan bir platformdur. Yemeksesi kampanya, indirim ve hediye konusunda kurulduğu günden bu güne olanakların tümünü kullanarak müşterilere destek vermektedir. Yemeksesi, kullanıcılarına her siparişte ödedikleri paranın bir kısmını puan olarak geri vermeyi, her hafta indirim ve çekilişler yapmayı, restorana özel kampanyalar düzenlemeyi, ücretsiz yemek çekilişleri yapmayı amaçlamış ve bunların tümünü yerine getirmiştir. Bu uygulamanın asıl kuruluş amacı kullanıcıların daha kolay alışveriş yapabilmesi ve sipariş maliyetlerinin olabildiğince düşürülmesidir.
Kullanıcıların siparişlerinde daha az tutar ödeyebilmeleri için amaçladığımız hediye puan hizmetimiz ile bir çok kullanıcımıza destek olduk. Kullanıcılarımızın da bu hizmetimizi seveceğini ve saygı duyacağını düşünmüştük. Beklediğimiz gibi de oldu fakat son zamanlarda verilen hediye puanların kötüye kullanılması durumunun arttığını farketmiş bulunmaktayız. Bu zamana kadar yapılan kontrollerde fraud üyelik ve fraud sipariş oluşturan kullanıcılar tespit edilmiştir. Tespit edilen kullanıcıların çoğuna geri dönüş yapılmıştır. Fakat 04.01.2020 tarihi saat 12:13'den itibaren tespit edilen fraud üyelik sahipleri artık 'uyarılmayacak' ve direkt olarak haklarında yasal işlemler başlatılacaktır.

Yemeksesi uygulamasının hediye puan, hediye kupon vb. hizmetleri hiçbir zaman durdurulmayacaktır. Yemeksesi uygulaması restoranlara, kullanıcılara özellikle de öğrencilere hizmet etmeyi, kampanyalar düzenlemeyi amaç edinmiş ve bunları gerçekleştirmeyi seven bir uygulamadır. Kullanıcılarımızın da aynı saygı ve sevgi çerçevesinde bu platforma zarar vermeden işlemleri gerçekleştirmesini rica eder,
fraud üyelikler ve siparişlerle ilgili yasal işlemlerin başlatıldığını ve yine 04.01.2020 tarihi saat 12:13'ten sonra tespit edilecek fraud üyelik ve siparişlerle ilgili yasal yaptırımların başlatılacağını siz değerli kullanıcı ve ziyaretçilerimizin bilgilerine sunarız.
Bu platform siz değerli kullanıcılar tarafından yıpratılmadıkça her zaman kullanıma açık olacaktır.
Saygılar sunarız.
Yemeksesi
Kampanyalarımızdan haberdar olun!